Mida oodata ühelt healt padjalt ja kattemadratsilt?

Tänapäeval oodatakse padjalt ja (katte)madratsilt palju enamat kui ainult mugavus. Soov leida midagi sellist, mis pakuks enamat, andis tõuke leidmaks/arendamaks toodet, mis pakuks lisandväärtust ning seda stressi leevendamise näol.

 

Elame ajas, mil üha enam otsitakse looduslikumaid koostisosi, puudutagu see mis tahes eluvaldkonda. Nii leidsime ka meie oma vastuse loodusest – kristallid. Täiesti looduslikud, usaldusväärsed, efektiivsed ja võimsad. Kristallid – looduse lõputute varudega jõujaamad, mis aitavad meil tõsta oma vibratsioonitaset.

 

Meie igapäevane kiire elu, olgu siis tööl või kodus, põhjustab stressi. Päeva lõpuks, kui läheme voodisse, loodame end seal välja puhata, et minna vastu uuele päevale.
Kahjuks kipub olema nii, et voodisse jõudes kimbutavad meid mõtted, mis ei lase uinuda.

 

Biocrystal® kasutab ainult 100% looduslikke kristalle, millele ei ole lisatud lisaaineid. See komponent pakub tõestatud leevendust stressile.

 

Biocrystal® töötab siis, kui puhkad. See rahustab südametööd, muutes hingamise aeglasemaks ning lõdvestab lihaspinget. Tänu nendele omadustele väheneb stress ning paraneb unekvaliteet.