Sünnilugu

CrystalSleep lugu on lihtne. CrystalSleep ei ole sündinud ambitsioonist oma toodetega maailma päästa – selleks pole me lihtsalt võimelised. Kuid soov unemaailmas asju rahulikumaks sättida ja võib-olla isegi kergemat sorti revolutsioon korraldada on olnud meie suunajaks. Meie visioon.

 

CrystalSleepi meeskonnal on olnud vahtude valdkonnas kogemust aastast 1996. Oleme olnud targast vahust patjade tootmisel aastaid partneriks rahvusvaheliste suurfirmadele. Tundes patjade tootmise anatoomiat läbi ja lõhki, on meid samas alati saatnud tunne, et inimeste une kvaliteedi parandamiseks on liiga vähe tehtud. Innovatsiooni on vähe või ei ole suund meie hinnangul kõige õigem. Näiteks turule tuleb arvukalt erinevaid nutitehnoloogiast punnitavaid patju. Kuid meie ei jaga usku, et tehnoloogiavidinate panek patjadesse tegelikult kellegi unekvaliteeti parandab. See ei too rahu ja rahulikkust sinna, kus seda selle järele on kõige suurem vajadus. Meie magamistoas.

 

Kui sõnastasime endale eesmärgi, et padi peab olema miskit, mis muudab und rahulikumaks, siis saimegi üsna ruttu aru, et tuleb pöörduda emakese looduse poole. Just looduslikest materjalidest on võimalik ammutada rahustavat toimet. Edasi tuli lahendada küsimus, kuidas ikkagi tuua rohkem loodust ja selle rahustavad toimet patjadesse? Seda küsides ei läinudki kaua, kui vastus seisis meie ees – biokristallid.

 

Me ei ole maailmas kaugeltki esimesed, kes biokristallide kasutamiseni patjades on jõudnud, kuid julgeme väita, et meie meeskonna ja parimate biokristalli parnteritega koostöös on sündinud uus kvaliteet biokristallide paigutamises patjadesse. Kombineerides selle innovatsiooni meie pikaajalise kogemusega patjade disainimisel sündiski uus kvaliteet unemaailmas – CrystalSleep.

 

Ja kui juba alustad patjadega, siis miks nendega piirduda? Biokristalliseerisime teie jaoks ka kattemadratsid, et pakkuda terviklikku rahustavat unekogemust. Rahulikku und!